Δημοσιεύσεις από: το Καλλιτεχνικό

Καλλιτεχνικό Σχολείο Αμπελοκήπων

70 αναγνώσεις 39 αναγνώσεις 52 αναγνώσεις 65 αναγνώσεις

Απόφαση ανάθεσης της πολυήμερης εκδρομής της Γ” Λυκείου

Τη Δευτέρα 05-11-2018, η Επιτροπή Αξιολόγησης Προσφορών του Καλλιτεχνικού Σχολείου αποφάσισε ομοφώνως την ανάθεση της εκδρομής της Γ” τάξης Λυκείου με προορισμό το Βερολίνο-Πράγα στο πρακτορείο Grecos Travel, γιατί θεωρεί ότι συνδυάζει τις οικονομικές και ποιοτικές προϋποθέσεις που είχε ορίσει στην σχετική προκήρυξη. Η εκδρομή θα είναι αεροπορική (6ήμερη) και το κόστος ανά άτομο 309 euro.

Το σχολείο ευχαριστεί όλα τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού που ανταποκρίθηκαν στην πρόσκλησή του και ελπίζει σε μια συνεργασία μαζί τους στο μέλλον.

3.065 αναγνώσεις

Ωρολόγιο Πρόγραμμα από 8 Οκτωβρίου 2018

Ωρολόγιο Πρόγραμμα από 8 Οκτωβρίου 2018

Μπορείτε να κατεβάσετε το πρόγραμμα με κλικ εδώ.

Δρομολόγια:

1) ΙΚΕΑ

2) ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

3) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΦΙΛΥΡΟ

4) ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΥΛΑΙΑ

5) ΣΙΝΔΟΣ

6) ΒΟΥΛΓΑΡΗ

Μπορείτε να δείτε τα δρομολόγια των λεωφορείων κάνοντας κλικ εδώ.

Όσοι μαθητές θα μετακινούνται με το μικρό λεωφορείο από Λαγκαδά-Χρυσαυγή-Λαγυνά-Λητή-Μελισσοχώρι-Νεοχωρούδα να επικοινωνήσουν με το γραφείο VIADORO (τηλ. 2394073900) προκειμένου να συννενοηθούν για την πρωινή ώρα αναχώρησης.

Επίσης, οι μαθητές που μετακινούνται με τα ταξί να επικοινωνήσουν με τους οδηγούς.