Δημοσιεύσεις από: το Καλλιτεχνικό

Σχετικά με το Καλλιτεχνικό

Καλλιτεχνικό Σχολείο Αμπελοκήπων

10 αναγνώσεις 33 αναγνώσεις

Αξιολόγηση προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη στην Κέρκυρα

Η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών επέλεξε το πρακτορείο γενικού τουρισμού MAZI TRAVEL & EVENTS LTD. για την εκπαιδευτική επίσκεψη της Γ΄ Γυμνασίου στην Κέρκυρα, διότι έκρινε ότι η προσφορά του καλύπτει τους όρους της προκήρυξης και είναι η οικονομικά συμφερότερη.

88 αναγνώσεις 64 αναγνώσεις

Αξιολόγηση προσφορών για εκδρομή στην Κρήτη

Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την εκδρομή στην Κρήτη κήρυξε τη διαδικασία επιλογής πρακτορείου ως άγονη, διότι οι μαθητές δήλωσαν ότι δεν είναι σε θέση να καλύψουν τα προσφερόμενα κόστη.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΛΕΞΗ

okitokiniΜε χαρά σας προσκαλούμε στην Ομιλία της Καθηγήτριας της Κτηνιατρικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης κ. Αναστασίας Τσιγκοτζίδου που θα πραγματοποιηθεί
την Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου και ώρα 13:30
στο Δημοτικό Κινηματοθέατρο Άστρον, του Δήμου Αμπελοκήπων-Μενεμένης (Χρυσοστόμου Σμύρνης 16 και Κομνηνών), με τίτλο:

«Η τρυφερή όψη της ωκυτοκίνης»

Η ομιλία πραγματεύεται τη λειτουργία του εγκεφάλου υπό την επίδραση των ορμονών εστιάζοντας στην ορμόνη της αγάπης και του έρωτα και απευθύνεται στους μαθητές και τις μαθήτριες των τάξεων του Λυκείου αλλά και σε όσες και όσους από εσάς ενδιαφέρεστε να την παρακολουθήσετε.