Αποτελέσματα Εισαγωγικών Εξετάσεων – Ιούνιος 2010

Επιτυχόντες

Παρακαλούνται οι γονείς-κηδεμόνες των μαθητών που είναι επιτυχόντες σε περισσότερες από μία κατευθύνσεις να επικοινωνήσουν με το Σχολείο μας, ώστε να υποβάλλουν υπεύθυνη δήλωση για την κατεύθυνση που επιλέγουν.

Παρακαλούνται οι γονείς-κηδεμόνες των επιτυχόντων μαθητών που έχουν έχουν επιλεγεί-επιτύχει στο Μουσικό ή τα Πειραματικά Γυμνάσια να επικοινωνήσουν με το Σχολείο μας (2310727341).

Παρακαλούνται οι γονείς-κηδεμόνες όλων των επιτυχόντων μαθητών να προσέλθουν στο Σχολείο μας από 1/9/2010 έως και τις 5/9/2010,ώστε να παραλάβουν το Υπηρεσιακό Σημείωμα Μετεγγραφής και να προσκομίσουν το Ατομικό Δελτίο Υγείας και δήλωση δεύτερης ξένης γλώσσας (Γαλλικά, Γερμανικά, Ιταλικά, Ισπανικά). Προτείνουμε το Ατομικό Δελτίο Υγείας να συμπληρωθεί κατά τη διάρκεια του Καλοκαιριού, διότι παρατηρείται συνωστισμός κατά το μήνα Σεπτέμβρη.

Μπορείτε να κατεβάσετε το έντυπο του Ατομικού Δελτίου Υγείας, από εδώ.